Реєстрація і оплата

Ми пропонуємо Вам різні форми участі в конференції:

(Опис пакетів участі у вигляді таблиці натисніть тут)

1. Заочна.

  • Пакет “Заочний” – 200 грн. Реєстрація участі і подання тез — до 15 квітня. У вартість оргвнеску входить: програма та збірник матеріалів конференції, сертифікат участі (надсилаються Новою поштою після конференції за кошти учасника).

2. Очна.

  • Пакет “Пленарний” 200 грн. Участь без друку тез — реестрація до 15 травня; участь із друком тез — реєстрація і подання тез до 15 квітняУ вартість входить: участь у програмних заходах конференції 2 червня (один день), можливість публікації тез (за умови публікаціі тез автор отримує програму та збірник матеріалів конференції, сертифікат участі). 
  • Пакет “Студенський” (для студентів денної форми навчання) 400 грн. Реєстрація — до 15 травня. У вартість входить: пакет учасника (папка, блокнот, ручка і бейдж), перерва на каву, участь у  програмних заходах конференції, сертифікат.
  • Пакет “Професійний” – 600 грн. Участь без друку тез — реестрація до 15 травня; участь із друком тез — реєстрація і подання тез до 15 квітняУ вартість оргвнеску входить: пакет учасника (папка, блокнот, ручка і бейдж), збірник матеріалів конференції, сертифікат, перерва на каву, участь у програмних заходах конференції, а також можливість опублікувати тези, представити власну доповідь чи майстер-клас.
  • Пізня реєстрація – після 15 травня і на конференції800 грн. для всіх категорій учасників. Участь у програмних заходах конференції 3-4 червня для пакету “Пленарний” – 600 грн.

(Опис пакетів участі у вигляді таблиці натисніть тут)

Бажаючі представити майстер-класс чи ворк-шоп мають обов’язково подати тези до збірника матеріалів конференції. Оргкомітет залишає за собою право відбору майстер-класів та ворк-шопів.

Порядок реєстрації:

  1. Заповніть форму яка знаходиться нижче на сторінці і натисніть “Відправити”;
  2. Сплатіть за участь (дані для оплати внеску прийдуть Вам єлектроним листом після реєстрації);
  3. При заочній участі, очній участі з публікацією тез і очній участі в ролі доповідача — до 15 квітня відправте свої матеріали (докладніше про тези читайте тут, про подання заявок на виступи з доповідями та майстер-класами тут).
  4. Отримайте від оргкомітету підтвердження: про свою реєстрацію та про включення ваших матеріалів та виступу в програму конференції.